Labas!

Aš esu kosmetologė Raminta. Grožio sritim susidomėjau jau senokai ir po ilgų savęs ieškojimų, pagaliau esu ten, kur ir turiu būti. Be galo myliu savo darbą ir kartu su klienčių pagalba įsimyliu vis labiau ir visada einu tik į priekį. 
________________________________________________________________

Trumpai apie mano karjerą:
2014 metais baigiau Femina Bona institutą ir tapau kosmetike
2017 metais įgijau Biomedicinos krypties bakalauro laipsnį ir tapau kvalifikuota kosmetologe.
Neminėsių begalės seminarų, kelių dienų mokslų bei kursų, nes Jums neužteks kantrybės skaityti. Įspūdingiausi diplomai puošia mano kabinetą, o svarbiausios žinios yra sudėtos galvoje ir naudojamos praktiškai.

Kosmetologe dirbu nuo 2014 metų, o savo kabinetą turiu ir vadovaujuosi savo taisyklėmis bei protokolais nuo 2015 metų.
2019 metais, sėkmingai baigiau VŠĮ "Sveikatos ir grožio akademiją" ir įgijau MEZOTERAPEUTĖS kvalifikaciją, gebu parinkti ir atlikti reikiamas mezoterapines procedūras bei paskirti preparatus.
________________________________________________________________

Mano pagrindinis darbo tikslas – rezultatas. Patikėkite, nieko nėra geriau už nuoširdų darbo įvertinimą ir akivaizdžius darbo vaisius. Domiuosi chemija, biochemija, todėl drąsiai galite klausti apie kosmetinių priemonių sudėtį ar kokios cheminės reakcijos vyksta užtepus kremą.
Koncentruojuos tik į veido procedūras – sakoma, kad veidas – sielos veidrodis.
Kabinete naudoju kruopščiai atrinktus kosmetikos produktus, klientams į namus patikiu taip pat, tik pačios išbandytas priemones. Ypatingą dėmesį skiriu tiek įrangos, tiek produktų kokybei.
Patikėję savo veido odos grožį ir sveikatą man, garantuoju, kad gausite išsamią informaciją, profesionalią paslaugą bei patarimų.
Jums užtenka tik mylėti save, o visa kita palikite specialisto patirčiai ir rankoms, bei naujausiems kosmetologijos metodams

OUR STORY

Quality, not quantity
Kabinete dirbu tik su sertifikuota, saugia ir visus EU standartus atitinkančia įranga bei produktais.
 
      Cos-medico® aparatas – pagrindinis mano darbo įrankis. Juo atlieku daugelį procedūrų – deimantinę mikrodermabraziją, RF termoliftingą, veido valymą ultragarsu, beadatinę mezoterapiją. 
Cos-medico® įmonė yra pirmaujanti Europoje kosmetologinės įrangos gamintoja. Kuriami aukščiausios kokybės aparatai, naudojami šiuolaikinėje modernioje kosmetologijoje. Įrangos patikimumas ir ilgalaikiškumas yra aukščiausios kvalifikuotų inžinierių ir estetinės medicinos specialistų darbo rezultatas
 
      EPN mesopen mikroadatinei mezoterapijai - automatinė adatinė sistema yra naudojama veido arba kūno procedūrų metu, vadinamam mikro subadymui arba intensyviam odos subadymui atlikti, kartu integruota elektroporacija - stipresniam efektui išgauti.
  
IONTO mesotherapy and lift aparatas naudojamas MIO liftingui ir gilesnei beadatinei mezoterapijai.
IONTO-COMED kuria ir gamina įrangą, stalus ir kabinų įrangą visam pasauliui. 

We have made quality of our habit. It’s not something that we just strive for – we live by this principle every day.

Cell Fusion C – tai medicininė kosmetika iš Pietų Korėjos, kuri sukurta remiantis dermatologiškai pažangiais sprendimais ir aukštosiomis technologijomis. Hipoalerginis ir ypač modernus odos priežiūros priemonių prekinis ženklas Cell Fusion C, naudoja  naujausias technologijas tam, kad atstatytų odos barjerinę funkciją ir padidintų antioksidacinį poveikį. Užpatentuotas CMCTM kompleksas ir TDDS (Transderminė Perdavimo Sistema) padeda išspręsti odos problemas ir grąžinti jai gyvybingumą. Terapijos su Cell Fusion C padeda spręsti visų odos tipų problemas, tinkamos net ypač jautriai ir sudirgintai odai.

pHformula dermatologinė laboratorija yra Ispanijoje, Barselonoje. Kompanija buvo įkurta XIX amžiaus pabaigoje ir iki šių dienų yra valdoma jau ketvirtos kartos farmacininkų šeimos. pHformula ingredientų formulės - tai 30 metų intensyvaus mokslo ir medicinos patirties  rezultatas.

Dermaheal Tai naujos kartos bioinžinerinė kosmetika, paremta išskirtinai moksliniu požiūriu į odos atjauninimo galimybes. Ją sukūrė Pietų Korėjos mokslininkų grupė, kuri ilgai dirbo genų inžinerijos srityje ir puikiai išmano ląstelių biologiją. Siekdami atjauninti ir sustiprinti odą, jie žengė svarbų žingsnį ir grožio medicinos srityje – sukūrė ir užpatentavo augimo faktorius ir biomimetinius peptidus, kurie imituoja svarbiausių odos augimo faktorių veiklą. Visi aktyvūs peptidai talpinami į smulkiausias kapsules (70-180 nm dydžio nanokapsules), todėl lengvai patenka į gilesnius odos sluoksnius, t. y. ten, kur formuojasi naujos ląstelės.  Jų sudėtis identiška žmogaus peptidų sudėčiai, todėl nesukelia jokių alerginių reakcijų.
Dermaheal produktai veikia prieš senėjimą, pigmentaciją, stiprina plaukus, saugo juos nuo slinkimo, skatina probleminės odos gijimą ir veikia priešuždegimiškai.

FUSION mesotherapy kokteiliai mezoterapijai. Kiekviename buteliuke yra tik grynos veikliosios medžiagos, sudėtyje nėra jokių konservuojančių ir cheminių medžiagų. Šios medžiagos gali būti naudojamos neadatinės mezoterapijos - elektroporacijos būdu, adatinio volelio bei mezoterapinio injektoriaus metodais.

NOON – tai antikos laikų filosofiniai principai, besiremiantys ,,pirminių vandenų’’ teorija. Tai tikėjimas, kad vanduo yra viso pasaulio egzistavimo ir potencialaus gėrio viskame šaltinis. Šis įsitikinimas yra mūsų verslo branduolys, atspindintis mūsų kompanijos produktus, technologijas, procesus, partnerius ir kita.

Medic Control Peel (Laboratorija TOSKANI, Maskva) pristato platų cheminių šveitiklių asortimentą, įvairaus veikimo gylio, kurie išsprendžia daugumą estetinių problemų. Preparatų linija skirta odos paruošimui cheminio šveitimo procedūrai ir reabilitaciniam laikotarpiui, papildo ir išlaiko procedūros rezultatą.
Šveitiklių Medic Control Peeformulių aukštos technologijos, subtiliai parinktos koncentracijos, optimalios kombinacijos ir kruopščiai parinkti aktyvūs komponentai veikia antimikrobiškai ir priešuždegimiškai, stimuliuojančiai ir regeneruojančiai į odos ląsteles, dėka to cheminio šveitiklio rezultatas yra sveika, švytinti oda.